02.06.2019/00:00

Loteria wafli Familijnych z silnym wsparciem marketingowym

Od 1 czerwca trwa duża loteria marki Familijne pod hasłem „Chrupnij Kasę!”. W codziennej puli do wygrania zaplanowano 50 nagród po 50 zł. Nagroda główna to 50 tys. zł. Promocja, która potrwa do końca lipca, będzie szeroko komunikowana w mediach i w punktach sprzedaży.

Aby wziąć udział w loterii, trzeba kupić opakowanie wafli Familijnych oznaczone naklejką promocyjną. W loterii bierze udział sześć najpopularniejszych smaków. Konsument od razy otrzymuje informację o ew. wygranej. Codziennie szanse na zdobycie 50 zł ma 50 osób. Szczegóły są dostępne na stronie www.promocjafamilijne.pl. 

Promocja konsumencka będzie szeroko wspierana w mediach i w punktach sprzedaży. Od czerwca do końca sierpnia potrwa kampania telewizyjna, w czasie trwania loterii obejmująca emisje dedykowanych spotów loteryjnych, a następnie od sierpnia – komunikację produktową. W czerwcu w ponad 20. miastach w Polsce loteria komunikowana będzie na nośnikach citylight. Silne wsparcie zaplanowano również online (media społecznościowe, wyszukiwarki, współpraca z influencerami), w serwisach VOD oraz w aplikacjach mobilnych. Komunikację wspierają działania PR, a w punktach sprzedaży dodatkowe ekspozycje i materiały POS.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.