22.12.2021/13:09

Łukasz Dominiak, Animex: Polacy rzadziej odwiedzają sklepy, ale częściej kupują produkty paczkowane

Praktycznie od początku trudnej sytuacji epidemicznej w kraju obserwujemy pewną zmianę trendu wśród konsumentów, którzy rzadziej odwiedzają sklepy, ale ilościowo kupują więcej produktów. Kolejna zmiana to wybieranie produktów pakowanych, czekających w lodówkach, kosztem lady obsługowej – zauważa w rozmowie z serwisem wiadomoscihandlowe.pl Łukasz Dominiak, dyrektor ds. public i government relations w Grupie Animex.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Angelo 23.12.2021

    Ja uważam inaczej, ale pewnie Pan Dominiak te dane zaczerpnął ze sprawdzonych źródeł. Przykładem może być sieć dino, gdzie popyt na tamtejsze " świeże" mięsa jest spory. W moim odczuciu koszty pakowania i co za tym idzie aspekty ekologiczne są również respektowalne.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także