22.03.2017/15:20

M. Seńczuk, Polomarket: Na wojnie cenowej pomiędzy Biedronką a Lidlem tracą wszyscy!

Trudny rynek pracownika i wojna cenowo-promocyjna między największymi graczami na rynku, to wyzwania, które będą miały największy wpływ na sektor handlu w 2017 r. - mówi w wywiadzie dla portalu wiadomoscihandlowe.pl Michał Seńczuk, członek zarządu i COO, Polomarket.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • krycha 27.03.2017

  Faktycznie jakość słaba ostatnio: warzyw i owoców już nie biore. ostatnio czekałam wiecznosc, zeby Pani z zaplecza wyszła i sprzedała mi mięco, chociaz mnie widziała ze czekam i czekam...

 • Luck 23.03.2017

  Może z cenami nie odjechali, ale z jakością towarów fresh i czystością na sklepach, niestety tak. Omijam z daleka bryyyyyy

 • PK 23.03.2017

  Mało kto zarabia tak dobrze jak JM (Biedronka i nie tylko) na... odroczonych terminach zapłaty za towar! Tu się robi prawdziwą kasę!!! A konsumenci nie muszą o tym wiedzieć! Dotyczy to zresztą pewnie i Lidla, ale tu liczy się efekt skali - Biedra czy Rossmann włożyli w ten biznes dużo, i teraz mogą dyktować, od kogo wezmą towar, i kiedy, za niego zapłacą. Majstersztyk! Oczywiście (p)osłowie nie mogą o tym wiedzieć. Oni zajmują się od pół roku aptekarzami, a od roku "zakazują" handlu w niedzielę (pewnie stanie na 2 niedzielach miesięcznie, coby było spójnie z rozkładem pracy wg kodeksu).

 • mm 22.03.2017

  Jedna z nielicznych polskich sieci ktora ma szanse przetrwac... Nie odjechali z cenami

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.