22.06.2020/15:09

Maciej Łukowski, członek zarządu Biedronki zapowiada kolejne promocje w sklepach sieci

Dyskonter zachęca swoich klientów do kupowania świeżych owoców oraz produktów marki Dada. Promocja obejmuje posiadaczy karty Moja Biedronka.

Klienci, którzy w poniedziałek 22 czerwca kupią w Biedronce owoce otrzymają voucher o wartości 50 proc. kwoty wydanej na ich zakup (maksymalnie 15 zł), do wykorzystania już w najbliższą niedzielę handlową, 28 czerwca.

Z kolei, we wtorek, 23 czerwca klienci odwiedzający Biedronkę będą mogli wybrać jedną z dwóch promocji. Jeśli kupią 4 dowolne kosmetyki, mogą liczyć na voucher o wartości również 50 proc. (maksymalnie 20 zł) do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka w poniedziałek, 29 czerwca.

To jeszcze nie koniec wtorkowych promocji, ponieważ zakup 23 czerwca dwóch takich samych paczek pieluch Dada Extra Soft lub Dada Extra Care jest premiowany voucherem o wartości 50%, czyli jednego opakowania, do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka w poniedziałek 29 czerwca.

Klienci mogą wykorzystać vouchery na zakupy większości kategorii produktowych z uwzględnieniem standardowych wyłączeń ze względu na osobne przepisy prawne, takie jak: alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego oraz doładowania kart.

– Poniedziałkowe i wtorkowe promocje to element większej akcji zapowiedzianej w ubiegłym tygodniu przez Biedronkę. Cieszy nas, że już w tę sobotę klienci Biedronki tłumnie ruszyli na zakupy, by skorzystać z przygotowanej przez nas oferty na podstawowe produkty mięsne. Teraz czas na owoce i kosmetyki, a kolejne promocje będziemy przedstawiać na bieżąco w następnych dniach – mówi Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor działu zakupów w sieci Biedronka.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.