17.11.2016/16:10

Maciej Ptaszyński, PIH: Nie można wykluczyć kolejnych demonstracji handlowców (wywiad)

Co rząd powinien teraz zrobić w sprawie podatku handlowego? Czy polscy handlowcy mogą ponownie wyjść na ulice, aby walczyć o swoje? Rozmawialiśmy na ten temat z Maciejem Ptaszyńskim, dyrektorem generalnym Polskiej Izby Handlu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • PIS to tragedia Polski 18.11.2016

    Pis niszczy Polskę - gospodarkę, demokrację, kulturę i relacje między ludźmi. Z liderów Europy stajemy się pariasami. Po 8 latach wzrostu za czasóe PO i po 4 latach dewastacji pisowskiej będziemy odbudowywać Polskę przez kilka lat i zostaniemy w ogonie Europy , gdy inne sąsiednie kraje będą daleko przed nami. W końcu rządów PO wzrost PKB wynosił 4,3% - PIS sprowadził go do 2,5%. To strata w skali roku około 20 miliardów PLN. Złotówka leci na łeb i szyję a w razie zagrożenia ze strony Rosji Europa i USA powiedzą pewnie radźcie sobie sami po "sukcesach" Waszczykowskiego i Dudy i "powstaniu" Polski z kolan. Ccy jest jeszcze ktoś (poza Orbanem) kogo PIS nie obraził?

  • jarozbaw 17.11.2016

    Ten wywiad pokazuje, jaką głupotą jest ten podatek. Pisowcy - ręce precz od naszego handlu!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.