12.03.2020/08:49

Makro rusza z konkursem na najlepszą restaurację programu Polskie Skarby Kulinarne

Ponad 90 lokali gastronomicznych znajdujących się na kulinarnej mapie programu Polskie Skarby Kulinarne stanęło do rywalizacji o tytuł najlepszej restauracji. 

Przemierzając szlak kulinarny Warszawy, Krakowa, Zakopanego i Podhala, Wrocławia i Dolnego Śląska oraz Trójmiasta i Pomorza, goście mogą oddać głos na swój ulubiony lokal biorący udział w programie. Wyboru najlepszej restauracji dokonać można na stronie www.polskieskarby.pl w terminie do 30 kwietnia br.

Polskie Skarby Kulinarne to program edukacyjny pod patronatem Makro Polska. Głównym założeniem programu jest zwiększenie świadomości konsumentów na temat kulinarnych tradycji naszego kraju oraz sprawienie, by bardziej docenili oni kuchnię polską i dostrzegli, że może być ona również prestiżowa.

Sieć hurtowni wspólnie z szefami kuchni nie tylko przełożyli na język współczesnej gastronomii dawne przepisy, ale również uzupełnili je o charakterystyczne smaki kuchni regionalnych. Z kolei dania, znajdujące się w kartach menu ich lokali, pełne są zaskakujących doznań smakowych.  

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • ZG 08.10.2020

    SUPER POMYSŁ

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.