22.05.2019/09:28

Marek Miętka: Czekamy na decyzję UOKiK w sprawie przejęcia Piotra i Pawła

- Proces poszukiwania inwestora branżowego zakończyliśmy z sukcesem – mówi w komentarzu Marek Miętka, prezes sieci Piotr i Paweł.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

16 komentarzy

 • Nikt ważny 29.05.2019

  Złoto usty znowu popłynął......Najpierw Spar Corp. musi się rozmówić z Spar Polska inaczej mogą sobie tylko gdybać i gruszki na wierzbie obiecywać......

 • analityk 28.05.2019

  Haha oni składają wniosek ale chyba o upadłość , lfl sieci to -50% gdzie w zeszłym roku już było fatalnie

 • blabla 27.05.2019

  Halo Panie redaktorze?? Kilka razy był Pan wywołany do odpowiedzi. Tu nie jest kwestia poruszania wizji współczesnego handlu przez pana miętka tylko kwestia złożenia pisma urzędowego w instytucji Państwowej. Czy jest to potwierdzone? Czy drukują Państwo fakenewsy na zlecenie.

 • Listonosz 24.05.2019

  DO Redakcji
  Dlaczego Redakcja promuje artykuł z nieprawdziwymi informacjami?Gdzie jest ten wniosek bo chyba nie w Uokiku!

 • Wierzyciel 22.05.2019

  Proszę o oficjalne oświadczenie i stanowisko Pana Patryka Filipiaka.Panowie MM czy TS są niewiarygodni

 • SWW 22.05.2019

  Panie redaktorze, uważam, że wszelkie deklaracje powinny być najpierw sprawdzone potem opublikowane i podsumowane, a tak deklaracje Pana Miętki są frazesami, które mogą osobom niezorientowanym w całej tej materii wypaczyć pogląd na sytuację PiP. Niech Pan wejdzie w skórę np. dostawców, wynajmujących lokale, franczyzobiorców itp., że na skutek wypowiedzianych bajek prezesa PiP i opublikowanych w specjalistycznych mediach mogą podjąć decyzje wpływające na ich codzienną działalność.
  Widzę, że śledzi Pan rozwój sytuacji w PiP i SPAR. Dziwię się jednak, że opiera Pan swoją wiedzę na liście intencyjnym, którego nikt nie zna szczegółów, czego tak naprawdę dotyczy i kto to podpisał? Od tamtego czasu list nie przerodził się w działania zarządu PiP oraz spółki reprezentującej SPAR Group z RPA, której nie można znaleźć w KRS.
  A tak przy okazji, jak zgłoszę się do Pana i przedstawię Panu swoją deklarację to Pan ją opublikuje i dopiero potem sprawdzi, że jest zgodna z rzeczywistością?

 • Do redakcji 22.05.2019

  Inny portal Dh pisze iż wniosek jest przygotowany dopiero!Cos tu jest nie tak

 • ZnamMarka 22.05.2019

  Przecież ten Prezes to marionetka i wiele razy gadał
  glupoty

 • Cezary Szczepański 22.05.2019

  @WSS: Jak zapewne Pan widzi, powyższy materiał to osobista deklaracja prezesa Piotra i Pawła. Zapewniam Pana, że ustalamy fakt złożenia stosownego pisma do UOKiK. Jesteśmy rzetelni i dlatego umieścimy taką informację w momencie jej potwierdzenia lub zaprzeczenia. Co do umowy w sprawie Piotra i Pawła - list intencyjny został podpisany 26 kwietnia. Szczegóły opisaliśmy w stosownym tekście. A artykuły sponsorowane są w sposób bardzo widoczny oznaczone. Jeśli uważa Pan, że jest inaczej - polecam mój tekst z 15 maja br., w którym prezentuję dowody na opóźnienia w płatnościach w Piotrze i Pawle.

 • WSS 22.05.2019

  Wartość treści artykułu - żadna. Poziom dziennikarstwa - mierny. Dziennikarz nie zadaje sobie trudu, aby wypowiedzi oraz związane z tym fakty był zgodne z rzeczywistością.
  Jeśli mowa jest o przejęciu PiP oraz o czekaniu na decyzję UOKiK, czy autor artykulu widział stosowne dowody transakcji oraz złożony wniosek? Mam wrażenie, że WH nie jest rzetelną redakcją i publikuje artykuły sponsorowane !!!

 • Sekretarka 22.05.2019

  Czekacie a wniosku nie złożyliście

 • Wojtyla 22.05.2019

  Restrukturyzacja....ludzie sami odeszli bo ile można siedzieć i nic nie robić.

 • Marek 22.05.2019

  Patryk Filipiak czeka na rozwój sytuacji tylko zadłużenia są takie ze powinien już jakiś czas temu przerywać ten proces

 • Slaw 22.05.2019

  Na domiar tego Piotr i Paweł w SANACJI, przestał regulować bieżące należności za dostawy. Co z tym problemem robi p. Patryk Filipiak ????

 • Jurek28 22.05.2019

  Wasza przyszłość roztrzygną sady w Polsce i Holandii, jesteście w bagnie po uszy w sporach z dostawcami, wynajmującymi i franczyzobiorcami magazyny i sklepy są puste.Panie Mietka Pana przepowiednie są nierealne

 • z uokiku... 22.05.2019

  czekamy na decyzje... a wniosek w ogóle jest złożony?
  (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum został usunięty przez moderatora)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.