15.01.2020/11:24

Marek Moczulski został prezesem firmy Unitop

Marek Moczulski, doświadczony manager z wieloletnim stażem w branży FMCG, objął stanowisko prezesa firmy Unitop - ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl.

Zastąpił na tym stanowisku Artura Magolewskiego. Moczulski to znany manager w branży FMCG. Od 2013 roku był związany z firmą Bakalland, gdzie w latach 2014-2019 zajmował fotel prezesa, kierując jednocześnie spółką Rieber Foods Polska (później Delecta). Wcześniej, w latach 2003-2009, był prezesem zarządu i dyrektorem generalnym ZPC Mieszko. Był też związany m.in. z Agros Fortuną oraz GK Agros.

Dotychczasowy prezes firmy Unitop, Artur Magolewski, od marca 2019 roku piastuje stanowisko dyrektora zarządzającego firmy Bounty Brands. Przez wiele lat był związany z firmą Unilever, gdzie był wiceprezesem.

Firma Unitop (dawniej Agros Trading Confectionary i Unitop – Optima) jest jednym z największych producentów sezamków i chałwy w Polsce i Europie. Większość produkcji trafia na eksport.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Doktor 16.01.2020

    Życzę wielu sukcesów Panie Prezesie !

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.