10.03.2023/09:00

Marka Mazurski Smak zachęca do posmakowania Wielkanocy po mazursku

Od 6 marca 2023 roku marka Mazurski Smak promowana jest w nowej odsłonie kampanii pod dobrze znanym hasłem „To się bierze z natury”. Pierwszy etap działań marketingowych przypada na okres poprzedzający Wielkanoc, w którym kupujący poszukują znanych i sprawdzonych produktów, by przygotować potrawy oraz wypieki na świąteczny stół.

Komunikacja Mazurskiego Smaku, dzięki charakterystycznym akwarelowym kreacjom, sprawi, że Wielkanocy po mazursku – na łonie natury i z tradycyjnym ciastami, takimi jak mazurek czy babka – posmakuje aż 5 milionów konsumentów.

Działania marketingowe prowadzone będą w kanale digital, obejmą też największe portale, sieci reklamowe oraz aplikacje zakupowe na urządzeniach mobilnych. Dodatkowym wsparciem będzie współpraca marki z influencerami na Instagramie i TikToku, którzy przygotowując mazurek po mazursku, zachęca swoich fanów do użycia produktów Mazurskiego Smaku.

 

Miniony rok w piętnastoletniej historii marki Mazurski Smak okazał się najlepszy pod względem wyników mediowych. Dzięki różnym kanałom dotarliśmy z komunikacją do 10 milionów konsumentów. Wobec tak imponującej liczby odbiorców kampania „To się bierze z natury” będzie kontynuowana także w tym roku, by poszerzać świadomość marki oraz, zwłaszcza w okresach okołoświątecznych i latem, zadbać o promocję mleka, śmietany, twarogu czy masła Mazurski Smak – mówi Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu SM Mlekpol.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • Nickt 12.03.2023

    Kilogram twarogu tej marki ponad 20zł. I przecież on ma tylko 4% tłuszczu, więc za co tyle pieniędzy? Dla kogo są te ceny, pytam się? Takie rzeczy jak chleb czy nabiał należą do podstaw żywienia dla milionów ludzi, to nie są żadne luksusy, żeby windować ich cenę powyżej ceny mięsa. Co tu jest grane w ogóle?

    Życzę zdrowych, wesołych świąt. Bo tylko pusty śmiech pozostał.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.