28.01.2022/15:50

Marta Pilczuk, szefowa Kraft Heinz Polska: Dania bezmięsne są dla nas inwestycją w przyszłość. Rynek produktów plant based będzie notował bardzo duże wzrosty

- Natomiast jeśli popatrzylibyśmy na rynki Europy Zachodniej, to cały rynek plant based w UK przez ostatnie 5 lata wzrósł prawie 10-krotnie. Wiadomo, baza tego wzrostu jest bardzo niska, ale jest coraz więcej, szczególnie młodych ludzi, którzy chcą zmienić formę odżywiania nie tylko ze względów związanych z ochroną środowiska, ale też z powodu kwestii zdrowotnych, dotyczących własnego samopoczucia. Patrząc na to, jak to się rozwija na rynkach Europy Zachodniej, myślę, że u nas też będą to bardzo duże wzrosty.- mówi w wywiadzie dla portalu wiadomoscihandlowe.pl Marta Pilczuk, dyrektor zarządzająca Kraft Heinz Polska.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Przeczytaj w 2042 r. 30.01.2022

    Jak ma się Polska rozwijać, jak ma być KIMŚ, mówi się o zaborach, o powstaniach, o komunizmie, a tutaj co się dzieje? Ludzie kończą polskie studia i potem pracują dla korporacji, i oddają się im całkowicie, smutne, że po studia, takich dobrych lądują ludzie w korporacjach, nawet nie próbując otworzyć własnej firmy... Cóż, za kilkadziesiąt lat Was ocenią, że byliście proletariatem dla korporacji, albo i nic nie powiedzą, bo korporację będą miały już wszystko...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.