18.09.2018/13:48

Martini promuje tradycję aperitivo. W Warszawie powstał pop-upowy bar

W warszawskim Regina Bar powstało Caffè Torino by Martini – miejsce spotkań miłośników Martini i kultury aperitivo.

Pop-up Caffè Torino by Martini przy ul. Koszykowej 1 w Warszawie to nietypowe przedsięwzięcie – koncept będzie funkcjonował jedynie przez cztery tygodnie (od 20 września do 13 października). W tym czasie dostępna ma być specjalne menu i karta koktajli skomponowana przez światowej sławy barmana Simone Caporale. W lokalu będą odbywać się wydarzenia kulturalne i spotkania z wyjątkowymi osobowościami ze świata barmańskiego.

Martini to jedna z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, która narodziła się w okolicach Turynu i która promuje kulturę aperitivo (poprzedzający kolację orzeźwiający drink i drobna przekąska).
Moda na aperitivo jest związana z powrotem mody na klasyczne koktajle na bazie wermutu.
Ideą konceptu Caffè Torino by Martini jest tworzenie na określony czas pop-up baru w wybranym mieście na świecie – nowoczesnego, tętniącego życiem, gdzie goście mogą odkryć urok włoskiego aperitivo. Do tej pory koncept realizowany był w największych miastach na świecie, takich jak Moskwa, Nowy Jork, Antwerpia, Ateny, Londyn czy Berlin.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.