06.02.2019/14:09

Maskotki Angry Birds w Polomarketach. Polska sieć zapoczątkuje tegoroczny pluszakowy szał?

W sklepach sieci Polomarket rozpoczęła się akcja promocyjna, w ramach której można zdobyć pluszowe zabawki – ptaszki z sagi Angry Birds. W poprzednich latach to Biedronka i Lidl rozpoczynały „pluszakowy szał”. W tym roku pierwszy jest Polomarket.

Promocja zorganizowana przez Polomarket trwa od 6 lutego do 4 maja 2019 r. lub do wyczerpania zapasów. Znaczki za zakupy wydawane będą do 20 kwietnia. Maskotki można zdobyć za darmo, w cenie promocyjnej lub regularnej.

W okresie promocji uczestnicy otrzymywać będą jeden znaczek za każde 30 zł zakupów, z wyłączeniem produktów takich jak alkohole i wyroby tytoniowe, doładowania telefonów czy odżywki dla niemowląt. Dodatkowo premiowane będą wybrane produkty z oferty sieci.

Za każde 50 znaczków uczestnicy otrzymają jednego pluszaka za darmo. Po uzbieraniu 25 znaczków mogą kupić maskotkę w cenie promocyjnej 24,99 zł. Cena regularna to 59,99 zł.

Zebranie całej kolekcji dzięki zwykłym zakupom może być niezmiernie trudne. Zdobycie gratis jednej maskotki wymaga zrobienia regularnych zakupów na kwotę 1500 zł, a w zestawie jest ich siedem, aby więc zdobyć wszystkie należałoby w okresie 2,5 miesiąca wydać w Polomarketach łączną kwotę 10,5 tys. zł.

Przyspieszyć zbieranie znaczków mogą zakupy towarów z oferty sieci, promowanych w ramach akcji. W ich przypadku firma oferuje jeden znaczek za zakup od jednego do czterech produktów z listy promocyjnej.

Zastanawiające jest postanowienie regulaminu, w myśl którego sześć pluszaków dostępnych jest we wszystkich 278 marketach sieci, a jeden z kolekcji – nr 4, Matylda – wyłącznie w 55 marketach. W regulaminie trudno znaleźć uzasadnienie takiej decyzji.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Tymek 06.02.2019

    Jeszcze nie ma matyldy i jestem szczęśliwy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.