29.04.2020/13:24

MediaMarkt uruchamia pierwszy punkt odbioru zakupów w modelu drive-thru w Polsce

Sieć elektromarketów MediaMarkt uruchomiła pierwszy w Polsce punkt drive-thru, w którym klienci mogą odbierać produkty zamówione online. To kolejne rozwiązanie wdrożone przez detalistę w czasach epidemii koronawirusa, które zwiększa bezpieczeństwo.

Punkt odbioru osobistego działa w Warszawie przy sklepie zlokalizowanym przy ul. Ostrobramskiej 79. Sieć reklamuje wejście w nowy obszar click&collect hasłem "dostawa prosto do Twojego bagażnika".

- W tym trudnym czasie robimy wszystko, by zapewnić [klientom] i naszym pracownikom bezpieczeństwo oraz umożliwić sprawne kompletowanie zamówień - komentuje Paweł Kuźma, dyrektor ds. e-commerce w MediaMarkt.

Przypomnijmy, że od niedawna zamówienia internetowe z MediaMarkt można odbierać aż w 20 tys. punktów stacjonarnych w całym kraju. Klienci po odbiór zakupów mogą się udać do sklepów Żabka, na stacje PKN Orlen, do placówek Poczty Polskiej lub saloników prasowych sieci Ruch.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.