20.12.2018/09:03

MediaMarkt wprowadza system jednej kolejki

Po rebrandingu sklepów Saturn na MediaMarkt sieć elektromarketów pracuje nad jakością obsługi. W placówkach pojawiają się nowe rozwiązania, m.in. system jednej kolejki.

- W ostatnim czasie MediaMarkt wprowadził w swoich sklepach szereg udogodnień dla klientów. Jednym z nich jest połączenie w jednym miejscu kas, informacji, punktu wystawiania faktur, punktu odbioru zamówień internetowych oraz punktu usług ekspresowych. W mniejszych formatach sklepów do Punktów Obsługi Klienta (POK – red.) została przeniesiona również obsługa ratalna. Obecnie nasi klienci mogą załatwić wszystkie sprawy w jednym miejscu – powiedziała portalowi wiadomoscihandlowe.pl Wioletta Batóg, rzecznik sieci MediaMarkt.

Dodała, że integralną częścią tego rozwiązania jest wdrożenie systemu jednej kolejki do kas. – Do tej pory 85% naszych marketów wprowadziło system zintegrowanego POK. Proces wdrażania tego rozwiązania zakończy się w 2019 roku – uściśliła Batóg.

System jednej kolejki funkcjonuje już m.in. w dwóch stołecznych sklepach MediaMarkt (w Markach oraz w Al. Krakowskiej).

Sieć MediaMarkt liczy obecnie 88 sklepów o średniej powierzchni około 2500 mkw. W przyszłym roku ich właściciel, MediaMarktSaturnPolska, zamierza uruchomić 2-4 nowe elektromarkety. Firma zatrudnia w Polsce 4600 pracowników.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Instalator 23.01.2019

    System jednej kolejki ma na celu redukcję obsługi w sklepach. Funkcjonuje to już w kilku sklepach i efekt jest taki, że kolejki się wydłużają....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.