20.09.2020/10:32

Merlin Group podpisał umowę z inwestorem strategicznym

Zarząd spółki poinformował, że jej akcjonariusze zawarli umowę z przyszłym inwestorem strategicznym w kwestii jego zaangażowania kapitałowego w firmę.

Jak podkreśla zarząd, jeden z akcjonariuszy poinformował go o zawarciu porozumienia regulującego warunki współpracy między nim a potencjalnym inwestorem strategicznym oraz warunkowej sprzedaży akcji spółki. Z kolei inny akcjonariusz Merlin Group również podpisał umowę sprzedaży akcji z inwestorem strategicznym. O sprawie informuje portal infostrefa.pl.

Zarząd nie wskazał jednak o jakiego inwestora chodzi, powołując się na klauzulę poufności. Wiadomo jednak, że inwestor ma wesprzeć grupę jeszcze przed faktycznym zakupem akcji. Władze Merlin Group przekonują, że pozyskanie inwestora strategicznego pozwoli zabezpieczyć prawa do marki merlin.pl oraz ustabilizować pozycję firmy na rynku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także