21.01.2019/12:05

Mieszkańcy Wadowic chcą szybkiej odbudowy spalonego Lidla

14 stycznia w Wadowicach doszczętnie spłonął market sieci Lidl. Mieszkańcy miasta zorganizowali na Facebooku wydarzenie „Chcemy Lidla w Wadowicach!!!”. Zgromadziło ono ponad 2,2 tys. zainteresowanych.

Pożar Lidla poruszył obywateli liczących ok. 40 tys. mieszkańców Wadowic. Grupa osób założyła na portalu społecznościowym wydarzenie „Chcemy Lidla w Wadowicach!!!”. Specjalna manifestacja ma się odbyć 26 kwietnia br. Gotowość udziału w niej zgłosiło już ponad 700 osób, a zainteresowanie wyraziło ponad 2,2 tys. osób.

Wydarzenie organizowane jest pod hasłem „Wspieramy prace przy odbudowie Lidla w Wadowicach, bo przecież gdzie będziemy chodzić w sobotę jak nie do Lidla? RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!”.

Jak wynika z informacji przekazanej przez biuro prasowe Lidl Polska portalowi Wadowice Online, sieć zamierza możliwie szybko odbudować spalony obiekt.

Czytaj więcej na stronie wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • Maciek 22.01.2019

    Masakra artykuł sponsorowany przez Niemców raczej..kto chce tego Lidla niby no kto pytamy się !!!! Polski sklep dawać !!!!!!!!!!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.