30.11.2017/05:08

Mlekovita najlepsza na targach Mleko-Expo

Mlekovita jak co roku wróciła z odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Targów Mleczarskich Mleko-Expo z najwyższymi laurami w najważniejszych kategoriach. W XXVI edycji wydarzenia triumfowała m.in. w zestawieniu Najlepszych i Największych Spółdzielni Mleczarskich oraz za wyniki w eksporcie w rankingu Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich – w obu od lat nieprzerwanie zajmuje pierwsze miejsca.

Targi Mleczarskie Mleko-Expo to jedna z ważniejszych imprez w branży mleczarskiej, organizowana przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem tego wydarzenia, podczas którego spółdzielnie mleczarskie i firmy pracujące na rzecz mleczarstwa prezentują swoje produkty, jest promocja najlepszych wyrobów mlecznych oraz ich producentów. Mlekovita regularnie uczestniczy w tych targach, wspierając w ten sposób profesjonalny wizerunek marki, a jednocześnie zyskując okazję do bezpośrednich spotkań z partnerami handlowymi. W tym roku impreza odbyła się w dniach 15-17 listopada.

Uroczystość otwarcia Targów Mleczarskich Mleko-Expo połączona z ogłoszeniem wyników najważniejszych dla rynku mleczarskiego rankingów to jedno z najistotniejszych momentów tego trzydniowego wydarzenia. Mlekovita okazała się najlepsza we wszystkich najważniejszych zestawieniach, tym samym odbierając: statuetkę Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za zajęcie 1. miejsca w rankingu Największych i Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich w 2016 roku, wyłonionych z rankingu opracowywanego przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny; nagrodę Specjalną Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich za zajęcie 1. miejsca za wyniki w eksporcie w 2016 roku; Puchar Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa dla Laureata Rankingu Największych Spółdzielczych Eksporterów Produktów Mleczarskich w 2017 r.

Podczas ostatniego dnia XXVI Targów Mleczarskich Mleko-Expo Mlekovita odebrała również wyróżnienia dla czterech kategorii swoich produktów w konkursach na wyróżniającą, wysoką i najwyższą jakość produktów Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich Związku Rewizyjnego. Uznanie zyskały: zestaw mlek Wypasionych, ser Księżan Old oraz zestaw paluszków serowych, serwatka demineralizowana w proszku Herkules i jogurt naturalny BIO.

Dodatkowo Mlekovita została wyróżniona Pucharem Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich Związku Rewizyjnego w konkursie Super Produkt Mleczarski 2017 w kategorii Marka. Wszystkie nagrody, a zwłaszcza ta ostatnia, są znakomitym potwierdzeniem doskonałej jakości wyrobów marki Mlekovita.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.