27.10.2020/11:19

Premier Mateusz Morawiecki: Nie jest brane pod uwagę zniesienie zakazu handlu w niedziele

Premier Mateusz Morawiecki podczas wtorkowej konferencji prasowej oświadczył, że czasowe zniesienie zakazu handlu w niedziele - na czas epidemii i okres 90 dni bezpośrednio po nim - nie wchodzi w grę.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Nie przedsiebiorca 28.10.2020

  To ocziwste Ada ze ten caly @pracodawca to naslany manipulanti troll

 • Pracodawca 27.10.2020

  @ Ada, ja Ciebie nie będę obrażał. Podaj proszę argumenty za otwieraniem galerii w niedzielę w tym roku? W mojej ocenie pracujące niedzielę będą tylko argumentem dla wynajmujących do sztywnego stanowiska w sprawie czynszów. Przegranymi będą najemcy. Mnie dziś średnio do sklepu weszli do 67 osób (średnia100m2)

 • Ada 27.10.2020

  Pracodawca, nie jesteś zadnym pracodawca tylko pisowskim trollem

 • Pracodawca 27.10.2020

  Handlowe niedziele nie są potrzebne!!! Zwiększą nam jedynie koszty. Jeżeli klientów nie mamy w tygodniu ludzie nie przyjdą też w niedziele!!!
  Czynsze muszą być uregulowane odgórnie, bo gdy my zbankrutujemy doprowadzimy do nędzy naszych pracowników. Skąd wezmę pieniądze na wypłaty? Sprzedam samochód, mieszkanie- ok. Zostanę dziadem zatrudniającym pracowników. Co z tego, że mój Pracownik będzie miał wobec mnie uzasadnione roszczenia, jak ja nie będę miał z czego mu zapłacić? Firmy nie zamknę z dnia na dzień, bo galeria mi na to nie pozwoli bo mają moje 777 i gwarancje bankowe.

 • Pracodawca 27.10.2020

  Handlowe niedziele nie są potrzebne!!! Zwiększą nam jedynie koszty. Jeżeli klientów nie mamy w tygodniu ludzie nie przyjdą też w niedziele!!!
  Czynsze muszą być uregulowane odgórnie, bo gdy my zbankrutujemy doprowadzimy do nędzy naszych pracowników. Skąd wezmę pieniądze na wypłaty? Sprzedam samochód, mieszkanie- ok. Zostanę dziadem zatrudniającym pracowników. Co z tego, że mój Pracownik będzie miał wobec mnie uzasadnione roszczenia, jak ja nie będę miał z czego mu zapłacić? Firmy nie zamknę z dnia na dzień, bo galeria mi na to nie pozwoli bo mają moje 777 i gwarancje bankowe. Koorwa, piidrlny wirus

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także