27.10.2020/11:19

Premier Mateusz Morawiecki: Nie jest brane pod uwagę zniesienie zakazu handlu w niedziele

Premier Mateusz Morawiecki podczas wtorkowej konferencji prasowej oświadczył, że czasowe zniesienie zakazu handlu w niedziele - na czas epidemii i okres 90 dni bezpośrednio po nim - nie wchodzi w grę.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
 • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
 • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
 • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
 • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
 • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • x 12.03.2022

  Obłęd to jest mówienie ludziom, jak mają żyć przez mniejszość i w tym obłędzie co po niektórzy są od dawna, a z drugiej strony nie przeszkadza im iść np. do kina czy muzeum w niedziele. Typowi niedzielni królewicze, co sami chcą wolnego w niedziele, ale sami nie mają problemu, żeby komuś dołożyć pracy w ten dzień.

 • Ewa 12.03.2022

  Bardzo dobrze .Nie popadać znowu w obłęd

 • Nie przedsiebiorca 28.10.2020

  To ocziwste Ada ze ten caly @pracodawca to naslany manipulanti troll

 • Pracodawca 27.10.2020

  @ Ada, ja Ciebie nie będę obrażał. Podaj proszę argumenty za otwieraniem galerii w niedzielę w tym roku? W mojej ocenie pracujące niedzielę będą tylko argumentem dla wynajmujących do sztywnego stanowiska w sprawie czynszów. Przegranymi będą najemcy. Mnie dziś średnio do sklepu weszli do 67 osób (średnia100m2)

 • Ada 27.10.2020

  Pracodawca, nie jesteś zadnym pracodawca tylko pisowskim trollem

 • Pracodawca 27.10.2020

  Handlowe niedziele nie są potrzebne!!! Zwiększą nam jedynie koszty. Jeżeli klientów nie mamy w tygodniu ludzie nie przyjdą też w niedziele!!!
  Czynsze muszą być uregulowane odgórnie, bo gdy my zbankrutujemy doprowadzimy do nędzy naszych pracowników. Skąd wezmę pieniądze na wypłaty? Sprzedam samochód, mieszkanie- ok. Zostanę dziadem zatrudniającym pracowników. Co z tego, że mój Pracownik będzie miał wobec mnie uzasadnione roszczenia, jak ja nie będę miał z czego mu zapłacić? Firmy nie zamknę z dnia na dzień, bo galeria mi na to nie pozwoli bo mają moje 777 i gwarancje bankowe.

 • Pracodawca 27.10.2020

  Handlowe niedziele nie są potrzebne!!! Zwiększą nam jedynie koszty. Jeżeli klientów nie mamy w tygodniu ludzie nie przyjdą też w niedziele!!!
  Czynsze muszą być uregulowane odgórnie, bo gdy my zbankrutujemy doprowadzimy do nędzy naszych pracowników. Skąd wezmę pieniądze na wypłaty? Sprzedam samochód, mieszkanie- ok. Zostanę dziadem zatrudniającym pracowników. Co z tego, że mój Pracownik będzie miał wobec mnie uzasadnione roszczenia, jak ja nie będę miał z czego mu zapłacić? Firmy nie zamknę z dnia na dzień, bo galeria mi na to nie pozwoli bo mają moje 777 i gwarancje bankowe. Koorwa, piidrlny wirus

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także