12.10.2018/14:20

Przedsiębiorcy dołączają do sieci Moya

Kolejna stacja po zmianie barw i modernizacji dołączyła do sieci Moya. To obiekt w Jasieńcu, w województwie mazowieckim. Placówka należy do PHU AS S.C. Sylwester Milewski, Mirosław Firlik.

Stacja w Jasieńcu (woj. mazowieckie) to niewielki obiekt zlokalizowany przy drodze wojewódzkiej nr 730 na trasie Skurów-Warka. Placówka jest czynna codziennie w godzinach od 6 do 22. Oferuje paliwa 95, ON, ON Power oraz LPG. Płyn AdBlue dostępny jest w pojemnikach. Podjazd wyposażony jest w dystrybutory z szybkim wlewem diesla.

Do dyspozycji klientów jest ogólnodostępna sieć Wi-Fi. Na terenie stacji kierowcy mają do dyspozycji kompresor i odkurzacz. W sąsiedztwie stacji znajduje się warsztat samochodowy i stacja kontroli pojazdów.

Z początkiem października do sieci Moya dołączyła jeszcze jedna stacja. Obiekt należy do spółki Anwim. Stacja znajduje się w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Niepodległości 1, przy drodze wojewódzkiej nr 933. Jest otwarta całą dobę. Na stacji można zatankować paliwa PB95, PB98, ON, ON Power, LPG. Płyn AdBlue sprzedawany jest z dystrybutora. Do dyspozycji klientów jest również całodobowy sklep, w którym funkcjonuje koncept gastronomiczny Caffe MOYA oferujący zimne przekąski, gorące dania oraz napoje.

MOYA to najszybciej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Została założona w 2009 roku, należy do polskiej spółki Anwim. Liczy obecnie ponad 180 placówki, w tym 35 stacji własnych. Stacje sieci Moya są obecne we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych i w miastach oferują pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep z produktami pod własną marką, aż po myjnie i ofertę dla klientów biznesowych.

Swój dynamiczny rozwój sieć zawdzięcza korzystnym warunkom współpracy z partnerami. Wszystkie stacje działające w ramach sieci spełniają jednolite standardy obsługi i jakości. Plany sieci to 250 stacji do roku 2019, z czego 50 obiektów będzie stacjami własnymi spółki Anwim.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.