17.03.2017/12:15

Na zakupy w niedzielę decyduje się blisko 80 proc. Polaków

Robienie zakupów, wykonywanie obowiązków domowych, jak również praca zawodowa to zajęcia, którymi Polacy powszechnie zajmują się w niedzielę – wynika z badania przeprowadzonego przez Millward Brown na zlecenie Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji. Na niedzielne zakupy decyduje się blisko 4/5 Polaków (79%), z kolei 2/3 (66%) wykonuje w ten dzień obowiązki domowe, a blisko połowa (43%) pracuje tak jak w inne dni tygodnia.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • PIS jest niekonsekwentny i mataczy 20.03.2017

  Na 28 (jeszcze) krajów unijnych w tylko 3 jest zakaz handlu w niedzielę. W Niemczech za to wierni płacą podatki kościelne - może też takie u nas wprowadzić. Zresztą jak od czasu zwycięstwa pisu 1:27 w trakcie wyboru szefa Rady Europy mamy naśladować Niemców. Przecież pis twierdzi, że Niemcy to wszelkie zło a z drugiej strony pisowcy chcą naśladować Niemców jeśli chodzi o zakaz handlu w Niedzielę. Przypominam też ,że w krajach Europy Wschodniej nie ma żadnego ograniczenia handlu w niedzielę.

 • Mario 18.03.2017

  Ja już tak usilnie nasi panowie chcą integracji z unią europejską i standaryzowania wszystkiego po europejsku, to proszę niech firma Millward Brown zrobi sondaż ilu np: niemców, francuzów, szwajcarów robi zakupy w niedzielę. Na zakazie handlu w niedzielę stracą najwięksi gracze (szczególnie galerie handlowe). Czarne chmury obcy kapitale oby nie zawiał wiatr i ich nie rozpędził. Pozdrawiam samodzielnie myślących

 • PoloMarket jest THE BEST 17.03.2017

  Niedziela czas spędzić z rodziną w Niemczech żyje więcej osób nikt z tego powodu nie umarł z głodu. !!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.