28.02.2020/14:46

Najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie w Polsce [WIDEO]

W czwartek, podczas Kongresu Mięsnego 2020, jury złożone z 21 ekspertów wybrało najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie.

Sklepy, które zgłosiły do konkursu swoje stoisko, były oceniane w trzech kategoriach: sklepy z ladą mięsną do 10 m, sklepy z ladą powyżej 10 m oraz specjalistyczne sklepy mięsne. Zwycięskie stoiska rozsiane są po całej Polsce, więc warto je odwiedzić, kiedy będziemy w pobliżu.

Najlepszym sklepem a ladą mięsno-wędliniarską o długości do 10 m zostały Delikatesy Centrum w Koszycach Wielkich. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymał także Społem Augustowska Spółdzielnia Spożywców w Augustowie oraz Topaz Supermarket z Warszawy.

W kategorii sklepów z ladą mięsną powyżej 10 metrów zwycięskim sklepem został Intermarche w Jelczu-Laskowicach. Wyróżnienia otrzymały Kaufland w Radomiu i PSS Społem Gama w Hajnówce.

W kategorii specjalistycznych sklepów mięsnych jury za najlepszy sklep uznało warszawski Grot. Wyróżnienia otrzymały także sklepy Olewnik w Warszawie i Skiba-Chojnice, oczywiście zlokalizowany w Chojnicach. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, wyróżnionym i finalistom!

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Kamil 04.03.2020

    Prosimy o pozostałe filmy.

  • Jadwiga 03.03.2020

    Wyróżnienia otrzymały sklepy Kaufland w Radomiu i PSS Społem Gama w Hajnówce Olewnik w Warszawie i Skiba-Chojnice. Można prosić o filmy tych sklepów?
    Serdecznie pozdrawiam!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.