17.01.2022/13:41

Najlepszy Produkt 2022 – Wybór Konsumentów. Zapraszamy na ogłoszenie wyników badania

Już w najbliższy czwartek – 20 stycznia – zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników badania konsumenckiego „Najlepszy Produkt 2022 – Wybór Konsumentów”, które odbędzie się w formie transmisji online.

Już 20 stycznia o godzinie 12:00 spotka się z Państwem Redaktor Michał Kokoszkiewicz, który przekaże Państwu wyniki badania „Najlepszy Produkt 2022 – Wybór Konsumentów”.


TRANSMISJA: WYNIKI BADANIA "NAJLEPSZY PRODUKT 2022 - WYBÓR KONSUMENTÓW"

 

Przedmiotem 11. edycji ogólnopolskiego badania „NAJLEPSZY PRODUKT – Wybór Konsumentów®” było 240 NOWOŚCI - spożywczych, chemicznych i kosmetycznych, wprowadzonych do dystrybucji między 1 września 2020 a 30 września 2021 roku w ramach 43 kategorii. Celem badania było zidentyfikowanie, które nowe produkty zasługują na miano najlepszych. Zwycięzców wybrali konsumenci ankietowani przez instytut GfK Polonia.

Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® to znak, który sprzedaje, co potwierdzają tegoroczne badania – aż 75% respondentów zadeklarowało, że zamieszczenie logotypu „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” na opakowaniu zachęca do wyboru i zakupu tak oznaczonego produktu (wśród grupy respondentów deklarujących, że oznaczenie produktu znakiem „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” zachęciłoby / zachęca ich do wyboru i zakupu tak wyróżnionego produktu).       
 

Organizatorem badania jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca branżowego tytułu „Wiadomości Handlowe” oraz branżowych portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl.

Od 15 lat jesteśmy organizatorem badań rynkowych takich jak: „Perły Rynku FMCG”, „Perły Regionu”, „Perły Rynku Kosmetycznego” oraz „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” i „Ulubiona Marka Polaków”.
 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z:

Joanna Kiełbasa, Project Manager 
joanna.kielbasa@wg.media
+48 730 014 502

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także