25.05.2022/17:34

Najważniejsze nagrody polskiego handlu wręczone! Poznaj laureatów Retail Business Awards 2022 [GALERIA]

Prestiżowe nagrody Retail Business Awards, przyznawane wspólnie przez Business Centre Club i Wydawnictwo Gospodarcze, trafiły do laureatów. 24 maja najbardziej zasłużeni dla polskiego handlu odebrali statuetki.

Nagrody Retail Business Awards przyznawane są wspólnie przez Wydawnictwo Gospodarcze i Business Centre Club, czyli największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. To pierwsze tak prestiżowe wyróżnienia gospodarcze dedykowane przedsiębiorcom z branży handlu detalicznego i hurtowego, a także sektora FMCG w Polsce. Mają one na celu promocję sektora handlu i wzmocnienie jego wizerunku, jako branży mającej potężny wkład w rozwój polskiej gospodarki i jej innowacyjności.

Wyróżnienia mają także podkreślić udział przedsiębiorstw handlowych w kreowaniu dobrych praktyk i wysokich standardów biznesowych w obszarze rynku pracy, społecznej odpowiedzialności biznesu i edukacji konsumenta.

Statuetkami są nagradzane firmy i menadżerowie za realnie podejmowane działania, które kreują rzeczywistą wartość dla partnerów biznesowych, dostawców, pracowników, lokalnych społeczności, konsumentów, a także gospodarki i środowiska. Wskazując laureatów poprzez ich przykłady chcemy promować wartości, bez których niemożliwe jest budowanie zdrowego, efektywnego i zrównoważonego środowiska biznesowego, przyjaznego nie tylko dla przedsiębiorców i ich partnerów, ale także konsumentów.

Zwycięzców Retail Business Awards wskazuje kapituła złożona z przedstawicieli Business Centre Club i szefowie redakcji Wydawnictwa Gospodarczego.

Oto laureaci tegorocznej edycji Retail Business Awards:

Kategoria wizjoner handlu – Paweł Musiał, CEO & Excecutive Chariman Profi Rom Food

Kategoria Osobowość handlu – Anna Kurnatowska, Country Manager, Too Good To Go Polska

Kategoria Inwestor Roku – Netto Polska

Kategoria Architekt Rynku – Grupa Żabka

Kategoria sukces rynkowy – Grupa Pepco

Kategoria Lider transformacji – Lagardere Travel Retail Polska

Kategoria Innowator Roku – Carrefour Polska

Kategoria Czempion e-commerce – Biedronka za projekt BIEK i współpracę z Glovo

Kategoria Najlepszy pracodawca – Lidl Polska

Kategoria Anioł Biznesu – Grupa Maspex

Kategoria Lider odpowiedzialności – InPost

Lista partnerów kongresu Retail Trends 2022 (mat. własne)

 

Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Franky 30.05.2022

  Kto to ten Musiał ? Taki biedny ….

 • Pawel Musiał 30.05.2022

  Szanowny Panie "BBoss" vel "Tesco Baluty" vel "Ryszard Tomasz" i inne...
  Tomku (P),bo chyba Ty ukrywasz się pod wieloma nickami. Ustalmy raz na zawsze nie znam się na handlu, ani na niczym. Jestem nieudolnym menedżerem,"filozofem" bez kompetencji i doświadczenia i zupełnie przez przypadek udawało mi się jak dotąd kierować sieciami handlowymi. Ich Inwestorzy przez lata nabierali się na ogólniki i frazesy,ktore zwyklem wypowiadać. Tak jest i nie próbuje dyskutować.
  Proszę tylko nie oczerniaj biznesu, rozpowszechniając nieprawdziwe informacje. W Profi pracuje 27.000 ludzi,ktorych obrażasz i inwestorzy, których narażasz na straty wizerunkowe.
  A w Tesco zdaje się sam byłeś menedżerem,oczerniajac publicznie dawna firmę i sobie nie wystawiasz najlepszej opinii. Ja w niej pracowałem do 2003 roku i jestem z tego dumny. Żeby nie praca w Tesco - Zespołem wspaniałych ludzi,ktorych tam spotkałem , dziękuję im i zawsze będę wdzięczny. Zreszta wielu z nich pracuje ze mną po dziś dzień.

 • Tomasz P 30.05.2022

  I dla mnie za nieudacznictwo. Jedyne co mi zostało to smutne komentarze.

 • Tesco Bałuty 27.05.2022

  Paweł Musiał - nagroda dla największego filozofa handlu potwierdzona - pełna zgoda )

 • Ryszard Tomasz 27.05.2022

  A gdzie nagroda dla Tesco ? Za najwieksza katastrofe sieci handlowej w ostatnich 30 latach ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także