17.12.2018/10:10

Największy Park Handlowy w Polkowicach już otwarty

 W piątek, 14 grudnia 2018 roku nastąpiło oficjalne otwarcie Parku Handlowego w Polkowicach w województwie dolnośląskim. Obiekt jest w 100% wynajęty.  

Na powierzchni około 5500 mkw. swoje sklepy otworzyły znane i popularne marki takie jak: RTV euro AGD, Rossmann, Empik, Dealz, Pepco, Takko Fashion, Diverse, Big Star, Euronet, Żabka oraz najnowszy koncept salonu CCC. W najbliższych tygodniach sklep otworzy także marka grupy LPP – Sinsay. Atrakcyjność oferty obiektu dopełnia otoczenie w postaci restauracji McDonald’s, Parku Wodnego, a także sklepów spożywczych Biedronka i Netto. 

Doskonała lokalizacja ułatwia klientom szybkie dotarcie i wygodne zakupy - projekt typu convenience jest zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Starówki, przy najważniejszym skrzyżowaniu w mieście: ul. Głogowskiej (DK E65) oraz ul. Ogrodowej. Obiekt dysponuje wygodnym parkingiem na 170 miejsc. Inwestorem obiektu jest firma MGC Invest związana z Dariuszem Miłkiem – właścicielem sieci CCC. Generalnym wykonawcą była firma Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiedzialna była firma Mallson Polska. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.