12.12.2019/13:11

Netto będzie miało na koniec roku 380 sklepów

Duńska sieć Netto zapowiada, że do końca roku będzie miała 380 placówek. Jutro (12 grudnia) sieć Netto otwiera kolejny sklep, tym razem w Luzinie. Placówka powstała zgodnie z konceptem 3.0.

Netto kontynuuje rozwój biznesu, otwierając kolejne sklepy w oparciu o koncept 3.0. - Otwarcia kolejnych placówek to efekt rozbudowy sieci handlowej Netto, prowadzonej konsekwentnie zgodnie z konceptem 3.0 – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

I dodaje: – Jest to jednocześnie ukłon w stronę klientów i ich potrzeb, ale również odpowiedź na zmieniające się trendy rynkowe. Pragniemy, aby zakupy w naszych sklepach były przyjemnym doświadczeniem, dlatego poza bogatą ofertą wysokiej jakości produktów w niskich cenach, oferujemy komfortową i estetyczną przestrzeń. Jesteśmy przekonani, że tego typu działania i troska o klientów, pozwolą nam na umocnienie naszej pozycji jednego z liderów na rynku handlu detalicznego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.