29.06.2020/16:06

Netto Polska wzmacnia kadry. Przemysław Podsiadły przyszedł z Frisco.pl i Eurocash

W czerwcu 2020 r. Przemysław Podsiadły został szefem łańcucha dostaw i logistyki w należącej do Salling Group sieci Netto. Wcześniej pracował dla Grupy Eurocash i sklepu online Frisco.pl.

Przemysław Podsiadły to menedżer ds. logistyki z ponad 18-letnim zarządzaniem łańcuchami dostaw w centrach logistycznych oraz zakładach produkcyjnych. Jest ekspertem w kwestii narzędzi nowoczesnej logistyki oraz automatyki magazynowej.

Od 2009 r. prowadził jako konsultant zewnętrzny projekty w zakresie doradztwa logistycznego, prowadził też wiele audytów w poszukiwaniu “wąskich gardeł” w łańcuchu dostaw, wdrażał wiele procesów optymalizacyjnych i oszczędnościowych.

W latach 2014-16 pracował m.in. w firmie DHL, w księgarni internetowej Matras, a od stycznia 2017 r. do czerwca 2020 r. zatrudniony był w Grupie Eurocash jako dyrektor rozwoju logistyki, piastując równocześnie stanowisko dyrektora projektów logistycznych w należącym do grupy supermarkecie online Frisco.pl.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • CKM 30.06.2020

    Tesco padło ze względu na centralne zarządznie na Europę wschodnią, a nie ze względu na kadre zarządzającą w Polsce.

  • Mikimaus 30.06.2020

    Skoro Tesco nie dało rady a miało większe obroty to Netto na tym polu (jako dyskont) polegnie tym bardziej. W jednym mieście trzy czy cztery sklepy Netto gdy wcześniej był jeden lub dwa i wystarczało to głupota. A jeszcze biorą do kadry partaczy z Tesco

  • xxxxx 29.06.2020

    jak zatrudnią w netto kadrę zarządzającą z tesco ,to popłyną tak jak popłynęło tesco.........

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.