05.06.2017/14:23

Netto ufundowało drugi plac zabaw dla dzieci

Sieć sklepów Netto wraz z duńską Fundację Købmand Herman Sallings Fond ufundowało plac zabaw dla dzieci. To już druga taka wspólna inicjatywa. Plac Zabaw Pieska Scottiego tym razem powstał w sąsiedztwie sklepu Netto w Lubsku. Wcześniej swój plac zabaw otrzymali także mieszkańcy Kopytkowa, w którym mieści się centrum logistyczne Netto.

Sieć handlowa Netto, dzięki grantowi od duńskiej Fundacji Købmand Herman Sallings Fond wybudowała w Lubsku nowoczesny i bezpieczny plac zabaw, z którego będą mogli korzystać wszyscy mali mieszkańcy gminy.

– W Netto chętnie wspieramy inicjatywy, które wpływają na polepszenie jakości życia społeczności lokalnych – mówi Mariola Skolimowska, PR Manager Netto Polska. – Zarówna nasza oferta jak i działania podejmowane poza sklepem to dowód na to, że wspieramy rodziców oraz ich dzieci w budowaniu świadomości na temat zdrowego odżywania oraz aktywności fizycznej. Cieszymy się, że dzięki nam oraz Fundacji Købmand Herman Sallings Fond najmłodsi mieszkańcy Lubska będą mieli okazję miło i aktywnie spędzić czas.

Wartość inwestycji to 220 tys. zł. Placem będzie zarządzała Gmina Lubsko, która wybrała lokalizację właśnie w pobliżu sklepu Netto. Za projekt i wybudowanie placu odpowiedzialna jest duńska firma Lars Laj, działająca w Szczecinie.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.