05.12.2019/16:14

Nowa Biedronka w Parku Galaktyka we Wrocławiu

We Wrocławiu otwarto kolejny sklep Biedronka. Market uruchomiono w centrum handlowym Galaktyka. Obiekt zlokalizowany jest w centrum dzielnicy Krzyki, a jego właścicielem jest firma Napollo.

Nowy sklep należący do Jeronimo Martins w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu zajmuje powierzchnię ponad 1200 mkw. Zlokalizowany jest na parterze parku Galaktyka, który łączy funkcje handlowo – usługowe z biurowymi. W obiekcie działają ponadto m.in. Fitness24Seven, Hendi – marka oferująca profesjonalne wyposażenie dla gastronomi, placówka DPD oraz biuro OpsTalent.

– Oferta marketu spożywczego, kluczowa dla segmentu codziennych, wygodnych zakupów, bardzo dobrze wpisuje się w mix funkcji Galaktyki. Dodatkowym atutem jest wygodny parking przed budynkiem, łatwy dostęp pieszy oraz dogodny dojazd komunikacją miejską – powiedziała Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji w Napollo.

Cały park handlowy Galaktyka złożony jest z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu ponad 5000 mkw. Został uruchomiony pod koniec 2014 roku, a od 2016 roku jego właścicielem jest firma Napollo. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.