21.04.2020/15:22

Nowa normalność oznacza nowe podejście do strategii asortymentowej i promocyjnej w handlu

Tomasz Stec, partner Simon-Kucher & Partners wskazuje, że rozważania na temat konsekwencji obecnego kryzysu w handlu warto zacząć od uzmysłowienia sobie z jakiego typu kryzysem mamy do czynienia. - Został on wywołany przez czynniki, które leżą przede wszystkim po stronie popytu, konsumenta i jego zachowań zakupowych. Wzrost kosztów prowadzenia działalności jest tylko tego konsekwencją. To, co obserwujemy w Polsce do tej pory, wynika z początkowych etapów rozwoju epidemii - to wstrząs spowodowany przez paniczne zakupy a potem spadek popytu w wyniku lockdown’u – wyjaśnia ekspert.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.