19.04.2018/13:30

Nowe oblicze Tarasów Zamkowych. Tak zmieniał się obiekt przez ostatnie lata

Lubelskie centrum handlowe świętuje trzylecie działalności. Choć jest to jeden z najnowszych obiektów tego typu w Lublinie, przeszło już znaczącą metamorfozę. Wszystko to w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb klientów.

W ciągu ostatniego roku mapę Tarasów Zamkowych powiększyło kilkunastu najemców. Powitano tu m.in. klub Masters Bowling & Bilard, polską kawiarnię z oryginalnym konceptem - Columbus Coffee, sklep Ćmielów-Chodzież, hiszpańską firmę jubilerską Tous, Biuro Podróży Coral Travel i sieć popularnych drogerii Hebe. Pojawił się także nowy operator spożywczy – sklep Biedronka, a propozycję odzieżową wzmocniły salony: Levi’s, TATUUM, Pit Bull West Coast oraz KiK. Kilka lokali, jak np. Home&You, poddano remodelingowi.

Miniony rok przyniósł także ważną zmianę w komunikacji centrum handlowego z otoczeniem. Centrum handlowe Tarasy Zamkowe postawiło także na współpracę z miastem.

Również wnętrze obiektu przeszło spore przeobrażenie – największe zmiany symbolicznie rozpoczęły się wraz z trzecimi urodzinami, a ich finał zaplanowany został na początek lata. Remodelingowi uległa komunikacja wizualna wewnątrz Centrum, części wspólne oraz food court i Co-working.

- Bogactwo oferty handlowej i dobrze dobrany tenat-mix nie są dziś jedynym wyznacznikiem sukcesu. Wyraźnie wzrosło znaczenie działań pozahandlowych podejmowanych przez zarządcę obiektu, w tym stworzenie przestrzeni przyjaznej nie tylko dla kupujących. Stąd właśnie pomysł na zmiany prowadzące do podniesienia estetyki i funkcjonalności obiektu, m.in. w strefie food court oraz częściach wspólnych. Nowe meble cechują się nie tylko odpowiednimi atestami i odpornością, ale wnoszą również w przestrzeń wspólną ciekawy design i powiew świeżości – mówi Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz- właściciel Tarasów Zamkowych.

Food court, oprócz swojej podstawowej funkcji miejsca na spożycie posiłku, coraz częściej staje się przestrzenią spotkań z przyjaciółmi, rodziną czy biznesowych. Dlatego też cała strefa gastronomiczna w Tarasach Zamkowych uległa zmianie - pojawiły się nowe meble (stoliki, krzesełka, nowe obicia kanap), inne oświetlenie, a wyjątkowego ciepła i poczucia komfortu nadaje bujna roślinność. W obrębie strefy powstał też bezpieczny Kids Play, plac zabaw. Wkrótce na pasażach staną także nowe kanapy z możliwością ładowania sprzętów elektronicznych oraz zmienione kosze na śmieci. Znacznie zwiększono też ilość zieleni w częściach wspólnych.

Zmianie uległa również komunikacja wizualna wewnątrz Centrum – każde piętro zyskało teraz swój jednolity kolorystycznie identyfikator. W nawiązaniu do lokalizacji obiektu oraz wyjątkowego dachu z roślinnością typową dla Lubelszczyzny, na ścianach pojawiły się nowe grafiki z motywami … ornitologicznymi. Mury korytarzy zostały pokryte rysunkami ptaków (każde piętro ma swojego charakterystycznego kolorystycznie „patrona”), którym towarzyszą zabawne opisy.

- Obecne zmiany to dopiero początek tego, co czeka naszych klientów jeszcze w tym roku. Niedługo startuje letni sezon na dachu, naszej zielonej wizytówce, i w związku z tym również przygotowaliśmy sporo niespodzianek – dodaje Magdalena Kowalewska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.