07.08.2017/14:01

Nowe opłaty za wodę nie wpłyną znacząco na wzrost cen żywności

Nowelizacja Prawa wodnego została podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę. Wzrosną ceny wody w kranie oraz energii elektrycznej, ale żywność nie powinna zdrożeć – prognozuje Wyborcza.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • PIS podnosi podatki 08.08.2017

    Całe działanie Pisu sprzyja wzrostowi cen - oprócz wzrostu cen wody mamy przecież jeszcze nowe podatki - bankowy, handlowy, opłaty paliwowe, wyższy VAT, podniesienie progu podatkowego, podniesienie cen prądu aby dofinansowywać górników. Za PO była deflacja i ceny spadały co roku o 1-2%. Za PIS mamy inflację 2% i bierze się ona z całego ciągu mniejszych lub większych podwyżek i nowych podatków nakładanych przez PIS.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.