02.07.2021/14:08

Nowelizacja ustawy o zakazie handlu w niedziele ma uderzyć w kilka wybranych sieci handlowych. PiS zalegalizuje bezpłatną pracę

Związek Zawodowy Związkowa Alternatywa (ZZZA) krytycznie ocenia prace nad nowelizacją ustawy o handlu w niedziele prowadzone przez posłów Prawa i Sprawiedliwości w porozumieniu z Solidarnością. - Naszym zdaniem obowiązująca ustawa to bubel prawny, który powinien być w całości wyrzucony do kosza. Rozgrzebywanie złego prawa nic nie zmieni. Na dodatek niektóre propozycje zmian zgłaszane przez Janusza Śniadka jeszcze pogorszyłyby sytuację w branży handlowej – mówi Piotr Szumlewicz, przewodniczący ZZZA.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Niko 26.07.2021

    Człowieku nie wiesz o czym będziesz .2,5*wyższe wynagrodzenia za pracę w niedzielę już były jak to wyglądało uprzywilejowane osoby chodziły w niedzielę i zarabiały więcej niż pozostałe oprócz tego miały dzień wolny w tygodniu, zostawiając kolegą syf do ogarnięcia.

  • starsza pani 02.07.2021

    Dlaczego uważacie .że w małych sklepach jest towar niskiej jakości? Jest droższy ,ale nie z ich winy ,ale jakościowo przebija wszystkie markety .Właśnie tam człowiek rozmawia z człowiekiem.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także