12.03.2019/14:07

Nowy szef Auchan Holding po ogłoszeniu słabych wyników mocno szarpie za cugle

Edgard Bonte, mianowany w październiku 2018 r. na stanowisko przewodniczącego Rady Zarządzającej Auchan Holding, nie kryje rozczarowania wynikami finansowymi koncernu, a przede wszystkim fatalnymi osiągnięciami Auchan Retail. Menedżer zapowiada skoncentrowanie wysiłków na działaniach, które przywrócą sieć na ścieżkę wzrostów. Kluczowa ma być realizacja zmodyfikowanego planu Renaissance.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • becia wawa 19.04.2019

    Co się dziwic , pieczywo nie wypiekane na miejscu prze piekarza tylko wszystko idzie z mrożonek.

  • Adam123 13.03.2019

    Wybor asortymentu coraz gorszy,ceny zawyzone i puste polki.Brak ludzi do pracy i wynagrodzenia coraz nizsze.Mnie to nie dziwi chcieli tanio,ale kosztem jakosci i praca pracownika.Efekty widac golym okiem.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.