26.01.2022/17:26

Ocado podnosi poprzeczkę w e-grocery. Firma zaprezentowała technologie, które jej zdaniem będą game-changerem

Technologiczny potentat spożywczego handlu online Ocado ujawnił w środę szereg nowych rozwiązań, które zaczną być wdrażane w centrach fulfillmentowych w nadchodzących miesiącach i - zdaniem ich twórców - zmienią rynek e-grocery nie do poznania, obniżając koszty i tym samym zwiększając zyski. W czasie gdy wielu detalistów wciąż kompletuje zakupy internetowe ręcznie w sklepach lub magazynach, a taki model operacyjny wdrażany jest obecnie również w dark store'ach, Ocado idzie w odwrotną stronę: chce automatyzować wszystko, co się da, aż do granic możliwości.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także