17.07.2019/12:46

Orlen promuje ofertę Stop Cafe w wakacyjnej kampanii reklamowej

PKN Orlen rozpoczyna wakacyjną kampanię reklamującą ofertą Stop Cafe „Jedzenie na ORLENie”. Celem akcji jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku marki Stop Cafe i prezentacja oferty produktów dostępnych na stacjach w formacie restauracyjnym. Kampania potrwa do końca sierpnia br.

Najnowsza kampania PKN Orlen reklamuje Stop Cafe jako dobre miejsce na przerwę w wakacyjnej podróży na pełnowartościowy posiłek.
– Kierujemy kampanię do trzech grup docelowych: podróżujących rodzin z dziećmi, młodzieży i kobiet. Mają one różne preferencje żywieniowe, a na stacjach Orlen każdy znajdzie coś dla siebie. To alternatywa dla restauracji typu fast food. Charakter naszego spotu jest przyjemny i wprowadza w wakacyjny klimat, co dodatkowo wzmacnia wykorzystana muzyka – cover utworu „Przygoda”, którego autorem jest zespół Wiślanie 69 – mówi Jarosław Skorupa, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen.
Oprócz 30- i 15-sekundowych spotów telewizyjnych, w kampanii wykorzystane zostaną również 30-sekundowe spoty radiowe, reklamy internetowe w formie video oraz display, a także outdoor w postaci tablic na trasach tranzytowych z oznaczoną odległością do najbliższych stacji Orlen.
Kampania promowana będzie również w kanałach własnych PKN Orlen, m.in. na stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.