07.05.2020/11:13

Orlen zaczyna sprzedawać maseczki ochronne pochodzące od polskich dostawców

Na stacjach PKN Orlen pojawiły się maseczki ochronne pochodzące od dwóch polskich dostawców. Paliwowy gigant zapewnia, że dzięki nawiązaniu współpracy z jedną z tych firm możliwe było utrzymanie przez nią 400 miejsc pracy.

Klienci stacji Orlen mogą nabyć wielorazowe maski ochronne wspierające zabezpieczenie przed zarażeniem koronawirusem od firm Brubeck i Teofilów. Maski produkcji Brubeck pakowane są po 1 lub 3 sztuki i wykonane są z funkcyjnych mikrowłókien. W przypadku masek Teofilów dostępne są opakowania zawierające po 3 sztuki produktu, posiadającego m.in. certyfikat OekoTex Standard 100.

- W dobie trwającej pandemii koronawirusa polska gospodarka potrzebuje patriotyzmu gospodarczego, a szczególnie patriotyzmu konsumenckiego, który może łagodzić skutki kryzysu gospodarczego - mówi cytowany w komunikacie Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen. - Od początku zachęcałem do wspierania polskich producentów, w tym małych rodzinnych biznesów. W naszej sieci świadomie dobieramy dostawców i dbamy o to, aby na naszych półkach było dostępnych jak najwięcej polskich produktów. To wyraz naszej solidarności i dbałości o krajową gospodarkę - dodaje menedżer.

Orlen zapewnia, że aż 85 proc. produktów (wszystkich kategorii) sprzedawanych na jego stacjach zostało wytworzonych w Polsce.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Xxx 30.11.2020

    19.90szt

  • sowa 11.09.2020

    20zł 1

  • uncle 21.08.2020

    Tajemnicą dalej jest cena jednej maseczki oraz trzech maseczek. Szukam na 5 już ofercie i dalej jestem nieświadomy ceny. Gratulacje dla tego durnia, który redagował ofertę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.