06.03.2017/13:29

OSM w Piaskach odnotowuje zysk i znaczny wzrost przychodów

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach może zaliczyć rok 2016 do udanych. Przychody ze sprzedaży wzrosły o 17 proc. i firma zamknęła ten okres z zyskiem, co pozwoliło jej umocnić swoją pozycję na rynku mleczarskim.

- Cieszymy się, że coraz więcej klientów wybiera nasze produkty. Bardzo dobre wyniki finansowe firmy świadczą o jej dynamicznym rozwoju. Cały czas inwestujemy w nowoczesny sprzęt maszynowy, poszerzamy naszą ofertę o kolejne wysokiej jakości produkty nabiałowe oraz zwiększamy ich dostępność na rynku – mówi Mirosław Domański, prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

W ciągu ostatniego roku Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach przeprowadziła liczne działania o charakterze wizerunkowym i marketingowym. Firma przeprowadziła rebranding marki, który obejmował odświeżenie logo oraz wprowadzenie nowej szaty graficznej dla wszystkich produktów. Dodatkowo została uruchomiona nowa strona internetowa firmy, na której można znaleźć szczegółowe informacje na temat spółdzielni oraz jej oferty. 

 - Dzięki prowadzonym działaniom marketingowym udało nam się zwiększyć rozpoznawalność naszej marki. Modyfikacja systemu wizualnego firmy oraz wprowadzenie nowych, funkcjonalnych opakowań o atrakcyjnym designie zostało bardzo dobrze odebrane przez konsumentów. Dzięki rebrandingowi udało nam się wyróżnić nasze produkty spośród innych na sklepowych półkachi tym samym dotrzeć również do nowych klientów – mówi Andrzej Grochoła, kierownik ds. marketingu w OSM w Piaskach.

Firma nie spoczywa na laurach i zapowiada kolejne inwestycje. - W dalszym ciągu będziemy modernizować i ulepszać niektóre obszary naszej działalności. Chcemy w jak największym stopniu odpowiadać na nowe trendy w branży mleczarskiej, przy jednoczesnym zachowaniu tradycji i wysokiej jakości naszych produktów – podkreśla Mirosław Domański, prezes Spółdzielni.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach swoją działalność prowadzi od 1948 roku. Aktualnie zatrudnia 120 osób. Przez lata obecności w branży mleczarskiej OSM Piaski zdobyła silną pozycję, szczególnie na rynku twarogów, oraz zaufanie klientów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.