15.03.2018/10:42

Ostatnia niedziela w centrach handlowych. Jak przebiegła?

Zakaz handlu w niedziele to gorący temat w branży handlowej. Wiele osób analizowało potencjalne skutki wprowadzenia tej ustawy w życie. Sieci i centra handlowe szukały rozwiązań na obejście kontrowersyjnego przepisu. Jednak czy wszystkie pomysły się sprawdzą i jakie będą konsekwencje dla branży będziemy mogli sprawdzić najwcześniej za kilka miesięcy. A jak właściciele centrów handlowych i sieci handlowe przygotowują się nowej sytuacji?

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • qwweeeeert 15.03.2018

    Jak robicie wywiad to zaznaczajcie, że to subiektywne wypowiedzi osoby żyjącej z danej branży, ta pani mówi to co musi. I jest to zupełnie nieobiektywne co widać zresztą w Waszych innych tekstach. I to wręcz śmieszy, gdy zaprzecza zaistniałym faktom - takie pocieszanie siebie(?) . Galeria Metropolia "super funkcjonowała i radziła sobie z zakazem" tylko, że w Waszym obok tekście można się dowiedzieć. że za kasami urzędowali właściciele. O tym, że ta galeria Metropolia jest nietrafioną inwestycją i świeci pustkami na codzień to chyba każdy w Trójmieście wie, czy "wolne niedziele" ją uratują, pomogą w funkcjonowaniu to raczej wątpliwe. Tak samo mówienie jak to sobie świetnie radziła gastronomia w innych galeriach w Polsce przy zamkniętych sklepach -na Waszych zdjęciach i też na innych portalach każdy widział te tłumy głodnych ludzi

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.