04.06.2020/08:13

Państwo kupi Żabkę lub Tesco?!

Z doniesień „Rzeczpospolitej” wynika, że rząd nie porzucił pomysłu otwarcia narodowej sieci sklepów. Co więcej, jako możliwe warianty wskazywane są: zakup polskiego oddziału Tesco lub Żabki.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • 2121 05.06.2020

  Jacek D.
  Po kiego wała takie komentarze . Przejęcie żabki od australijskiego funduszu inwestycyjnego jest bardzo dobrym posunięciem. Może wreszcie powstanie ogólnopolska sieć sklepów , która będzie w polskich rękach. Polski handel upada. na rynku rządzą niemiecki Lidl i portugalska ( chyba już holenderska) Biedronka. I Portugalski Eurocash , który ma u siebie tzw. polskie sklepy typu Lewiatan. PiS przecież nie będzie zawsze rządził , a jak do władzy kiedyś dojdą liberałowie to zawsze można sprowadzić z Ukrainy wybitnego specjalistę od gospodarki, dróg i zwłaszcza zegarków niejakiego Nowaka , który to roz.......

 • Mariusz W. 04.06.2020

  Fałszywa wiadomość. Gazeta Rz nie stwierdziła, że rząd byłby zainteresowany Żabką lub Tesco, tylko że te sieci są możliwe do przejęcia "na stole".

 • Rozsadny 04.06.2020

  Przecież PiS czego się tknie to spier.......li. Więc po co to....

 • Twój nick 04.06.2020

  Rząd chce kupić sieć sklepów, tworzyć nową linie lotniczą. Pokończyły się miejsca w spółkach dla rodzin to trzeba nowe tworzyć na dojenie kasy?

 • Andrzej Kuc 04.06.2020

  Skąd Wy bierzecie te plotki? Proponuję utworzyć sekcję - poprawa humoru i tam wrzucać. Shit goni shit

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.