03.05.2022/08:01

Partia Razem chce zakazać sklepom promocji typu 12+12 piw gratis, postuluje zakaz sprzedaży alkoholu na stacjach paliw

"Czas skończyć z prawem, które pozwala sprzedawcom na takie oferty!" - nawołuje posłanka Paulina Matysiak. Członkini zarządu krajowego Partii Razem podkreśla, że majówka to okres, w którym piwo można kupić taniej niż chleb i przekonuje, że należy ukrócić praktyki takie jak promocje typu "kup 12 piw, 12 dostaniesz gratis".

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • żal 08.05.2022

  No masz rację. Popijanie małpek na stacji benzynowej to przecież normalny widok, który już nikogo nie dziwi.

 • Nicknuck 07.05.2022

  Bardzo dobry pomysł, by nie było kupowania małpek i picia w drodze do samochodu przy dystrybutorze. Za dużo pijaków i pijaczek jest na drogach. Za dużo ofiar. Nigdzie nie ma sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych.

 • Nicknuck 07.05.2022

  Bardzo dobry pomysł, by nie było kupowania małpek i picia w drodze do samochodu przy dystrybutorze. Za dużo pijaków i pijaczek jest na drogach. Za dużo ofiar. Nigdzie nie ma sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych.

 • Realista 04.05.2022

  Zakazać sprzedaży alkoholu na stacjach i otworzyć meliny jak za komuny. I sprzedaż po 13. Razem marzy się PRL.

 • free 04.05.2022

  to nie chodzi o piwo, tu chodzi o to, że partia i te wszystkie marionetki wchodzą z butami w życie ludzi i za pomocą tych nakazów, zakazów i innych ustawek decydują, co możesz a czego ci nie wolno, system ma o wszystkim za Ciebie decydować! komu i do czego jest potrzebny patologiczny system? to nie my potrzebujemy systemu a system potrzebuje nas, bezmyślnych, bezmózgich niewolników, czas na przebudzenie!

 • Xyz 03.05.2022

  Nikt kupować nie karze. Jak ktoś chcę kupić i tak kupi

 • Weronika 03.05.2022

  Głupia kobieta, inaczej nie można powiedzieć.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także