13.09.2016/11:51

Patrycja Sass-Staniszewska nowym prezesem eCommerce Polska

Patrycja Sass-Staniszewska wybrana została z grona sześciu kandydatów na stanowisko prezesa zarządu Izby Gospodarki Elektronicznej - eCommerce Polska. Decyzja zapadła 9 września podczas posiedzenia Rady Izby Gospodarki Elektronicznej.

Patrycja Sass–Staniszewska z e-Izbą związana jest od samego początku wspólnie z Grzegorzem Wójcikiem. Od stycznia 2013 roku piastowała funkcję członka zarządu e-Izby i dyrektora operacyjnego.

Sass–Staniszewska jest pomysłodawczynią m.in. działań edukacyjnych e-Izby: tj. Szkoły e-Commerce Polska, akcji „Kupuję w internecie”, programów edukacyjnych; projektów badawczych: iBuy Powered by consumer, Lubię to czy kupuję to, a także inicjatyw eventowych e-Izby. W latach 2008-2012 zajmowała się rozwojem strategicznym i biznesowym IAB.

Izba Gospodarki Elektronicznej została założona w 2013 roku. Obecnie zrzesza blisko 200 firm członkowskich i partnerskich. e-Izba reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z rynkiem  gospodarki elektronicznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem firm zrzeszonych. Misją e-Izby jest rozwój polskiej branży e-commerce poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.