06.12.2021/15:04

Paweł Musiał, prezes Profi Rom Food: Pandemia zrywa łańcuchy dostaw. Będziemy mieć do czynienia z niedoborami towarów w sklepch spożywczych [WYWIAD]

Pandemia zrywa łańcuchy dostaw. Będziemy mieć do czynienia z niedoborami niektórych towarów. Problemem będą także wahania popytu. W Polsce i innych krajach regionu handel będzie się też mierzyć z brakiem pracowników. Dla biznesu ważna jest stabilność, jednak każda zmiana na rynku może również stworzyć ciekawą szansę, tylko trzeba umieć ją wykorzystać – mówi Paweł Musiał, prezes zarządu Profi Rom, w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także