16.12.2019/14:02

PayPo podpisał umowę z Answear.com

Rozwiązania PayPo są od teraz dostępne w e-sklepie Answear.com. - Nie zamierzamy zwalniać tempa. Koncentrujemy się na pozyskaniu kolejnych, największych firm e-commerce w Europie – podkreśla Tomasz Hadzik, wiceprezes i udziałowiec PayPo.

Obecnie już ponad 1000 sklepów korzysta z odroczonych płatności PayPo. - Byliśmy prekursorem takiej formy finansowania zakupów w polskim e-commerce. Niestety, pomimo sukcesu, ówczesny operator usługi wycofał się z Polski. Dlatego kolejną decyzję o uruchomieniu odroczonych płatności staraliśmy się podjąć rozważnie i w długoterminowej perspektywie. PayPo w najlepszy sposób łączy wygodę płatności dla użytkownika z atrakcyjną logiką rozliczeń z punktu widzenia sklepu – komentuje Bogusław Kwiatkowski, dyrektor operacyjny Answear.

W ocenie firmy, rynek w Polsce stwarza dla PayPo perspektywy do dalszego wzrostu. Fintech szykuje się do nowej odsłony współpracy ze sklepami, tym razem także na polu offline. Jednocześnie spółka pracuje nad debiutem za granicą.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.