10.03.2022/12:23

Pedro Soares dos Santos: W tych trudnych czasach Biedronka jest zdeterminowana, by nie zawieść Polski i Polaków

Pedro Soares dos Santos, przewodniczący rady dyrektorów i prezes Jeronimo Martins, podczas konferencji wynikowej wskazał, że obecnie Polska znalazła się w dziejowo trudnej sytuacji, borykając się z wieloma problemami naraz, ale jednocześnie kraj udziela bezprecedensowego wsparcia Ukrainie i uchodźcom z ogarniętego wojną kraju. Zapewnił, że Biedronka jest zdeterminowana, by w tych niepewnych czasach nie zawieść Polski i Polaków.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Biedrona 11.03.2022

    Pan Pedro Soares i jego firma od lat wykorzystuje Polaków. Głośno jest już o polityce firmy w stosunku do polskich przedsiębiorców tj. dostawców (postępowania UOKIK ) , skandaliczne obniżki czynszów za wynajem nieruchomość (pod pretekstem COVID) , stawki dla firm budowlanych wykonujące inwestycje dla JMP na granicy rentowności , pensje pracowników niższe niż w innych sieciach , brak załogi na sklepach , pozew cywilny przeciwko M. Kodziejczakowi za pokazywanie patologi firmy JMP, straszenie prezesa UOKIK pozwem cywilny , upadek firmy H.Kania. Od momentu kiedy stery przejął Luis Araujo firma dział tylko wyłącznie z pozycji siły, nie na zasadzie zdrowych zasad biznesowych . Przy tym wszystkim chwaląc się rekordowymi przychodami . Proszę Pan Pedro Soares nie wykorzystywać wojny do robienia PR- Pan już dawno zawiódł Polaków . Niestety Pan ojciec miał więcej wyczucia jeżeli chodzi o etykę w biznesie . Polacy bez Pan i bez Pańskiej firmy doskonale dadzą sobie radę . Obecnie JMP to synonim dziadostwa , wyzysku i braku szacunku . W zakresie najlepszych cen i słów Pana Pedro Soares polecam https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/ranking-najtanszych-sieci-handlowych-biedronka-i-lidl-w-tyle-za-auchan-i-carrefourem. Proszę nie wykorzystywać wojny do robienia PR .

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także