27.08.2018/11:42

Pierwszy Bobby Burger w Lublinie

Pod szyldem Bobby Burger działa już 37 lokali. Sieć rozwija się głównie w oparciu o franczyzę, ale uruchamia też własne lokale, których działa już 12.

Restauracja w Lublinie to najnowszy, 12. lokal własny operatora. Działa na powierzchni 120 mkw. w centrum Lublina przy ulicy Krakowskie Przedmieście 9. Wystrój lokalu nawiązuje do regionu lubelskiego.

Na rynku działa łącznie 37 burgerowni pod tym szyldem, z czego 36 w dużych miastach, jest też punkt sezonowy nad morzem. – W naszym portfolio posiadamy już 25 lokali franczyzowych. Zainteresowanie tym modelem współpracy jest bardzo duże, m.in. dlatego stworzyliśmy system Bobby Burger Smart Cube, dzięki któremu przedsiębiorca posiadający działkę może prowadzić biznes w dowolnym miejscu sezonowo – mówi Maciej Sobolewski z Bobby Burger.

Sieć miejskich burgerowni Bobby Burger specjalizuje się w burgerach z wołowiny, oferuje też burgery wege, frytki, lemoniadę itp. Początki marki sięgają 2012 roku – wtedy powstał food truck, który dał początek całemu konceptowi. Pierwszy punkt stacjonarny powstał rok później w centrum Warszawy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.