14.01.2021/06:16

Pierwszy oddział Credit Agricole w centrum handlowym

Oferta usługowa Manufaktury poszerzyła się o nową placówkę banku Credit Agricole. Tym samym marka otworzyła swój pierwszy oddział w centrum handlowym w Polsce.

Portfolio łódzkiego obiektu powiększyło się o placówkę banku Credit Agricole, będącego częścią międzynarodowej grupy bankowej, o francuskim rodowodzie. Credit Agricole stawia przede wszystkim na najwyższą jakość obsługi i ciągle dostosowuje swoje działania do oczekiwań klientów: 

- Chcemy tworzyć najlepsze doświadczenie klientów i dlatego wprowadzamy rozwiązania, które pozwolą nam jeszcze lepiej dopasować się do ich potrzeb. Otwarcie pierwszej placówki w centrum handlowym jest dla nas testem, zarówno pod względem sprzedaży jak i budowania relacji. – mówi Bogusz Niewiadomski, dyrektor Pionu Sprzedaży Detalicznej Credit Agricole. 

Kameralny oddział w Manufakturze to kolejna, szósta już bezgotówkowa placówka banku w Polsce. Całość podzielona jest na strefę, w której klienci mogą samodzielnie wpłacić lub wypłacić gotówkę w nowoczesnych wpłatomatach i bankomatach, a także na przestrzeń do indywidualnych konsultacji z doradcą klienta. Zrezygnowanie z tradycyjnych kas pozwala doradcom na bardziej indywidualne podejście do klienta i poświęcanie całej uwagi na rozwiązanie danego problemu.

Wybór Manufaktury nie jest przypadkowy: - Otworzyliśmy placówkę w lokalizacji bardzo lubianej i często odwiedzanej przez łodzian i mieszkańców okolicznych miast. Ważna była też możliwość zapewnienia klientom obsługi w godzinach dłuższych niż standardowe. Dostępność naszych doradców w godzinach wieczornych, może być dla nowych klientów czynnikiem decydującym o podjęciu współpracy z nami – zdradza Lidia Wawrzycka, dyrektor Regionu Łódź Credit Agricole.

Placówka Credit Agricole mieści się na pierwszym piętrze galerii handlowej, przy tzw. małej rotundzie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także