09.09.2020/10:34

Piotr Regulski, członek zarządu Ruch S.A.: Pracujemy nad nowym formatem kiosków. Ich rozwój wesprze PKN Orlen

Piotr Regulski, członek zarządu Ruch S.A. zapowiedział, że operator pracuje obecnie nad nowym formatem kiosków, które będą budowane po sfinalizowaniu transakcji z PKN Orlen.

- Wytypowaliśmy już 20 lokalizacji testowych, w których staną nowe formaty sprzedaży, z ciekawym asortymentem. Wdrożenie tego projektu będzie pilotażem dla  następnego etapu, czyli uruchomienia kolejnych kilkuset kiosków w nowym formacie o wielkości min. 30 mkw. – mówi Piotr Regulski, członek zarządu Ruch S.A.

Przypomnijmy, że już w listopadzie ubiegłego roku Ruch zmodernizował salonik prasowy w Wyszkowie, gdzie wysłużony punkt zastąpiliśmy nową koncepcją punktu.  - Ten format bardzo dobrze się przyjął wśród klientów, którzy uzyskali dostęp nie tylko do szerokiej oferty prasowej, ale także segmentu gastronomicznego, kawy, wielu usług itp. W zakresie projektu pilotażowego oraz docelowego wdrożenia nowego formatu kiosku mówimy jednak o dużo większej skali – wyjaśnia Piotr Regulski.

Członek zarządu spółki Ruch dodał, że władze firmy liczą, że firma będzie stopniowo odbudowywać sieć sprzedaży, aby mogła ona oscylować w liczbie około 1600 punktów, czyli stanu z roku 2017. -  Ważne jest również, że pomimo realizowanego procesu restrukturyzacji udało nam się przeprowadzić proces estetyzacji prawie 300 punktów, które odmalowaliśmy i odnowiliśmy, poprawiając zarówno ich wygląd jak i komfort pracy naszych agentów – wskazuje Piotr Regulski.

Warto w tym miejscu zacytować komentarz Daniela Obajtka, prezesa PKN Orlen, który w rozmowie z "Rzeczpospolitą" zapytany o przejęcie spółki Ruch S.A. powiedział, że " (...) Ruch to nie tylko dystrybucja prasy. Tam jest logistyka  i kioski, którymi możemy możemy promować swoją markę. Te synergie są wycenione. Idziemy w biznes, który rokuje. Detal jest naszym bardzo rozwojowym obszarem."

Dodaj komentarz

2 komentarze

 • jasnowidz 25.02.2021

  To coś co sprzeczne jest z istotą biznesu,...
  Ruch sa. to kolejne działania zmierzające do upadku
  czegoś co tak naprawdę nie istnieje, przynoszenie strat
  to kolejna reanimacja trupa,...
  Obajtek pozostanie bez majtek

 • TS 11.12.2020

  Zamowilem prenumerate tygodnika z dostawa poprzez Ruch SA w listopadzie od 01 Grudnia , tygodnik wyszedl 01 Grudnia, kolejny numer 08 Grudnia, dzis jest 10 Grudnia a ja nie otrzymalem jeszcze pierwszego numeru !!! Ludzie ogarnijcie sie ,

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także