27.12.2018/13:40

Pizza Hut Delivery ma już dwa lokale w Szczecinie

Od czwartku 27 grudnia w Szczecinie działa druga restauracja Pizza Hut Delivery w Szczecinie. Lokal oferuje dania z dostawą w 30 minut.

Nowa restauracja zajmuje powierzchnię 110 mkw., mieści się przy ul. 26 Kwietnia 2 w Szczecinie. Dla pierwszych klientów przygotowano atrakcje i niespodzianki, m.in. darmową pizzę dla pierwszych stu osób. Restauracja będzie czynna codziennie: od niedzieli do czwartku w godzinach 11–23, a w piątki i soboty od 11 do północy.
Dostawa zamówienia będzie realizowana w okręgu 5 km od restauracji.

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, poprzez platformę internetową www.pizzahut.pl oraz za pomocą aplikacji. Można też odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji (czas oczekiwania - 10 minut).

W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 roku AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji.

AmRest inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.