08.06.2018/08:57

Pizza Hut Express w gdańskiej galerii handlowej

W poniedziałek 11 czerwca sieć Pizza Hut zaprosi mieszkańców Gdańska na otwarcie restauracji Pizza Hut Express. Nowy lokal mieści się w Galerii Handlowej Madison.

W dniu otwarcia, na gości lokalu będą czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym promocja - darmowa pizza wraz z napojem Lipton Ice Tea Matcha dla pierwszych 500 osób. Miłośnicy marki Pizza Hut będą mogli wybrać pizzę na cieście tradycyjnym spośród następujących smaków: Margherita, Hawajska, Pepperoni lub Farmerska.

Koncept Pizza Hut Express odpowiada na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą i podaną w ciągu 5 minut pizzę z pieca. W menu restauracji znajdują się pizze w rozmiarze 23 cm średnicy, czyli optymalnym na jednorazowy posiłek. Istnieje też możliwość skomponowania własnej pizzy, z trzech spośród wszystkich dostępnych składników.

Pizza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut.

AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie Spółka zarządza liczbą ponad 1660 restauracji w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 16 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Bułgarii, Rumunii, Serbii, Słowenii, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Francji, Niemczech i Chinach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.