23.05.2018/09:31

Pizzeria Papa John’s otwiera drugi lokal w Warszawie. W planach 20 placówek

19 maja przy ul. Grójeckiej 216 na warszawskiej Ochocie ruszył kolejny amerykańskiej sieci pizzerii Papa John’s. Operator zapowiada, że do końca 2019 roku lokali pod szyldem Papa John’s będzie w stolicy około 20.

Lokal został tak zaprojektowany, że goście mogą śledzić proces przygotowywania pizzy. Umożliwia to charakterystyczny element wystroju – przeszklenie między salą dla gości i kuchnią. Obie te strefy mieszczą się na powierzchni 135 mkw. Design restauracji utrzymany jest w prostym i nowoczesnym stylu.

– Mamy nadzieję, że zarówno pizza Papa John’s jak i sam lokal przypadnie mieszkańcom Ochoty do gustu. Z okazji otwarcia przygotowaliśmy atrakcyjne promocje. Zapraszamy do odwiedzin – mówi Ewelina Rzedkowska, dyrektor zarządzająca sieci Papa John’s w Polsce. Zapowiada, że do końca 2019 roku w Warszawie lokali pod szyldem Papa John’s będzie łącznie około 20. Zdaniem Rzedkowskiej pizza to wciąż najchętniej zamawiane danie w dostawie w Polsce.

Sieć Papa John’s istnieje od 1985 roku, pierwszy lokal ruszył w amerykańskim Jeffersonville. Dziś Papa John’s uważana jest za trzecią największą sieć pizzerii, z ponad 5 tys. restauracji. Poza USA, pizzy Papa John’s można skosztować już w ponad 1,6 tys. lokalach w 45 krajach w Europie, Ameryce Południowej i Azji.

Do Polski marka dotarła pod koniec 2017 roku. Pierwszy i jedyny do tej pory lokal działa przy ul. Kijowskiej 1 w Warszawie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.